Inimesed

ValterValter Lang, arheoloogia professor, arheoloogia osakonna juhataja
(+372) 7375 652
Jakobi 2, r 205
valter.lang@ut.ee
Aivar KriiskaAivar Kriiska, laboratoorse arheoloogia professor
 (+372) 7376506
Jakobi 2, r 206
aivar.kriiska@ut.ee
HeikiHeiki Valk, vanemteadur, arheoloogia kabineti juhataja
(+372) 7375 653
Jakobi 2, r 209
heiki.valk@ut.ee
TvauriAndres Tvauri, vanemteadur
(+372) 5089803 (mobiil)
Jakobi 2, r 202
andres.tvauri@ut.ee
PõdrakeAin Mäesalu, lektor
(+372) 7375 652
Jakobi 2, r 204 ain.maesalu@ut.ee
Kristiina Johanson, teadur
Jakobi 2, r 212
kristiina.johanson@ut.ee
Ester Oras, teadur
Jakobi 2, r 204
ester.oras@ut.ee
.
JesseMarge Konsa, projektijuht
(+372) 56687735 (mobiil), 7375 652 (õppetool)
Jakobi 2, r 207
marge.konsa@ut.ee
ETIS, Academia.edu
Väike-AndresAndres Vindi, tehnik-konservaator
(+372) 375 659
Jakobi 2, r 208
andres.vindi@ut.ee
.
Kristel Kajak, konservaator
(+372) 375 659
Jakobi 2, r 208
kristel.kajak@ut.ee
Riina Rammo, tehnik (kogud, muinastekstiilid)
Jakobi 2, r 208
riina.rammo@ut.ee
Kätlin Jansons, referent
Jakobi 2, r 207
k2tlin@gmail.com
.
Eve Rannamäe
Eve Rannamäe, referent (zooarheoloogiliste kogude hoidja)
Jakobi 2, r 203
eve.rannamae@ut.ee

.

Martin Malve, tehnik (osteoloogiliste kogude hoidja)
Jakobi 2, r 203

martinus@ut.ee

Ragnar Saage, tehnik (loodusteaduslike kogude hoidja)
Jakobi 2, r 208
ragnar.saage@ut.ee
Keiti Randoja, tehnik (raamatukogu- ja arhiivihoidja)
Jakobi 2, r 212
keiti.randoja@ut.ee
Riina Juurik, tehnik (andmebaasid)
Jakobi 2, r 211
riina.juurik@ut.ee
Riina Vesi, tehnik-joonestaja
Jakobi 2, r 211
riina.vesi@ut.ee
Maria Smirnova, tehnik
maria.smirnova@ut.ee
Jekaterina Lissitsina, referent